e-twit.com: Otomatik tweet atma sistemi

 • Sosyal Medya Takibi

  Her geçen gün önemini daha belirgin şekilde hissettirmeyi başaran “Sosyal Medya”, markaların iletişim çalışmalarında da en önemli mecra olmayı başardı. Başta Uluslararası markalar olmak üzere irili ufaklı tüm markalar artık Sosyal Medyanın gücünü de kullanarak planlamalarına şekil vermeye başladılar. Sosyal Medya kanallarından daha çok faydalanarak hedeflerine bu mecra üzerinden daha etkileşimli şekilde ulaşmaya başladılar.

  Böyle bir zamanda firmaların İnternette haklarında nelerin konuşulduğunu bilmeleri çok büyük önem taşır.

  Aynı zamanda markalar için büyük bir tehdit unsuru olan sosyal medya platformlarındaki en önemli ihtiyaç, düzenli ve sağlıklı bir raporlama sisteminin oluşturulması.

  Sosyal Medyayı Takip Etmek

  -       Markanız için önlemlerinizi erkenden almanıza olanak tanır.

  -       Müşterileriniz ve müşteri adaylarınız hakkında daha fazla bilgi edinmenize olanak tanır.

  -       Müşterilerinizin markanız hakkındaki olumlu/olumsuz fikirlerini izleyerek, ürün/hiz kalitenizi geliştirebilmenize olanak tanır.

  E-twit ile twitter üzerinden markanız ile ilgili yapılan paylaşımları an be an izleyebilir, çalışmalarınızı daha planlı olarak şekillendirebilirsiniz.

   

  Sosyal Medya da Rakiplerin Takibi

  Sosyal medyada rakipleriniz ile ilgili nelerin konuşulduğunu, markanın ne kadar beğenildiğini veya şikayet edildiğini, ürün/hizmetler ile ilgili yorumlarını, kampanya değerlendirmelerini, markanın sosyal sorumluluk çalışmalarını nasıl algıladıklarını, vb. pek çok kriteri bir bütün olarak incelemenizi sağlar.

   

  Sosyal Medya da Otomatik Etkileşimde Kalın

  E-twit, markalara sadece analiz etme fırsatı değil o kişilerle etkileşim fırsatı da sunar. E-twit sistemi sayesinde tespit ettiğiniz kişilere, “Otomatik Etkileşim Sistemi”ni kullanarak bildirimlerde bulunabilirsiniz.

  Çeşitli kampanyalar oluşturabilir, bu kampanyalarda etkileşimde bulunmak istediğiniz müşteri kitlesini belirleyerek, otomatik olarak etkileşim sağlarsınız. Sosyal medyada yaptıkları veya ihtiyaçları noktasında kendisini ele veren kişilerin tespit edilmesi ve 5 dakika içerisinde sizin belirlemiş olduğunuz bilgilendirmeyi okuyabilmesini sağlarsınız.

   

  E-twit Sistemi Nasıl Çalışır?

  -       Firmanız için www.e-twit.com üzerinden deneme hesabı açmalısınız.

  -       Sistemin nasıl aktif edileceği ile ilgili yardım menüsünü inceleyerek twitter hesabınızı e-twit sistemiyle bağlamalısınız. Eğer twitter kullanıcısı değilseniz, firmanız adına twitter hesabı açmalısınız.

  -       E-twit kontrol panelinizde bilgilendirmeleri takip ederek Kampanya oluşturmalısınız. Bu kampanya sadece satış amaçlı değil, kurumsallığı sağlama adına bilgilendirme şeklinde de oluşturulabilir.

  -       Kampanya limitleri dahilinde anahtar kelimeleri oluşturmalı veya hedef lokasyon belirlemelisiniz.

  -       Sisteme en az 5 adet mesaj ve resim yüklemelisiniz.

  -       Tüm bu işlemlerin sistemde belirtildiği şekilde kurgulanmasının ardından; belirlemiş olduğunuz anahtar kelimelerin içinde bulunduğu twitleri atan kişilere, belirlemiş olduğunuz mesajları sistem otomatik olarak gönderecektir. 


  www.e-twit.com

Sizde firmanızın değerini arttırmamız için bize bir şans verin!

Firmanız için tüm reklam çalışmaları, müşterilerinizi yönetmeniz için CRM

Bizimle İletişime Geçin!