Proje Açıklaması

 1996 yılında kurulmuş olup kurulduğu günden bu yana tüm dünyada müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu her alanda en büyük çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Bugün tüm dünya ülkelerinde bulunan partner ofisleri ve çözüm ortakları ile bağlantılı şekilde bütün dünyada hizmet vermektedir.

KEBULAW gerek bireysel ve gerekse kurumsal tüm müvekkillerine üst düzey hukuki çözümler sunmakta, bunun yanında yerli ve yabancı, sektörünün öncüsü pek çok firmaya hukuki danışmanlık yapmakta, önleyici hukuk hizmetlerinin yanı sıra ortaya çıkan hukuki ihtilaflarının çözümünde de ara buluculuk ve Avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Hukuki ihtiyaçlarını pratik çözüm yolları ile karşıladığı müvekkillerinin çıkarlarını en üst seviyede gözeterek ihtiyaç duyulan her konuda hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti sağlamakta, müvekkillerini her türlü adli ve idari merciler nezdinde temsil etmektedir. 

Her türlü hukuki gelişim ve değişimi yakından takip eden KEBULAW, bünyesinde ayrılmış olduğu branşları ile müvekkillerine ihtiyaç duydukları her alanda hukuk ve danışmanlık desteğini en hızlı ve en güvenilir şekilde sağlamaktadır.


Proje Bilgileri

  1. Tarih: 21/11/2015

Hizmetler

Sizde firmanızın değerini arttırmamız için bize bir şans verin!

Firmanız için tüm reklam çalışmaları, müşterilerinizi yönetmeniz için CRM

Bizimle İletişime Geçin!